Digitální bezpečnost: pozvánka na online konferenci

Jak změnit český vzdělávací systém a adaptovat ho do 21. století?

Kyberšikana, internetové predátorství, výuka digitální bezpečnosti, ochrana osobních údajů v online prostoru – to jsou hlavní témata programu online konference a panelové diskuze s názvem Digitální bezpečnost a její význam v rámci českého vzdělávacího systému. Konferenci organizuje Startup Disrupt ve spolupráci s iniciativou Educator.cz. Co je jedním z cílů tohoto subjektu? Změnit český vzdělávací systém a dostat jej do 21. století. 

A O2 Chytrá škola bude u toho – jak svým partnerstvím celé konference, tak přímou účastí: hostem jedné z panelový diskuzí bude šéfka pro společenskou odpovědnost a sponzoring Marie Mališková.

Program podvečerní online konference bude nabitý a se spoustou dalších zajímavých hostů včetně zástupce jednoho z garantů O2 Chytré školy - platformy E-Bezpečí.

Doporučujeme připojit se ve čtvrtek 25. 2. od 17:00 nejen rodičům, učitelům, ale i žákům středních a základních škol. Dejte o akci vědět lidem ve svém okolí, kteří se o tuto problematiku zajímají. Událost bude přenášena živě a již nyní lze hostům posílat otázky prostřednictvím sli.do/SDE.

Detaily o konferenci najdete na těchto webových stránkách, na facebooku i na LinkedInu.

 

Máte dotaz, nápad nebo zájem o novinky?

Stačí nám napsat, nebo jen zaškrtnout souhlas k odběru novinek. O zbytek se postaráme.

Informace o zpracování osobních údajů, včetně informací o právech subjektů údajů a způsobech jejich uplatnění, jsou k dispozici v dokumentu Zásady zpracování osobních údajů.